Kontaktujte nás

+(420) 778 490 000

Otevírací doba

08:00 - 20:00

Auta s odpočtem DPH

U nákupu našich ojetých vozidel je možné si odečíst DPH.

Legislativa odpočtu DPH v ČR

Novelou zákona o DPH platnou od 1.4.2009 je možné si odečíst DPH i u nákupu ojetých vozidel.Tato novela má však jasná specifika a ojetých vozidel, která tyto podmínky splňují je v České republice velmi málo:

  • vozy zakoupené v ČR před 1.4.2009 s odpočtem DPH, kategorie N1 (nákladní automobil)
  • znehodnoceny zabudováním nesmyslné přepážky, oddělující zavazadlový prostor a se záznamem v technickém průkazu, který často snižuje povolený počet přepravovaných osob.
  • vozy pořízené po datu 1.4.2009, tedy pouze 1 rok staré, které jsou však velmi drahé a nabízí je výhradně české leasingové společnosti v zanedbatelném množství a běžnému zákazníkovi je tato nabídka nedostupná.

Co vám nabízí Andy-auta

Obchodujeme s ojetými osobními vozy, jsme plátci DPH a máme v tomto oboru mnoholetou zkušenost. V současné době se zabýváme dovozem zánovních vozů ze zahraničí. Výhradně dovážíme automobily od významných prodejců z Německa, Belgie a Holandska.

Nabízíme vozy s možností odpočtu DPH. Pro firmy a živnostníky – plátce DPH. Na fakturách od nás máte vyčísleno DPH. Všechny vozy jsou vždy pečlivě servisovány. Vozy jsou provozovány na kvalitnějších komunikacích než máme v ČR a proto i stav je vždy v daleko lepším stavu.

Všechny naše vozy mají garance stavu najetých kilometrů, původu, a právní nezávadnosti.

Stav najetých kilometrů je vždy doložen Servisní knihou.

Novinky

Prověřené novinky s prodlouženou zárukou již v ceně vozu

Akční nabídka

Prověřené vozy za akční cenu s prodlouženou zárukou již v ceně vozu

Reference zákazníků

Přečtěte si reference zákazníků, kteří si zakoupili svůj vůz u Andy-auta